Autor Tema: Al Heka i El Nat  (Pročitano 87 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
  • Sviđanja: 603
  • Pol: Muškarac
  • Omnium rerum principia parva sunt
    • AstroRiznica
Al Heka i El Nat
« poslato: 06.04.2021, 19:23:16 »
Materijal sa starog foruma

Al Heka - 24°47' Blizanaca (položaj 01.01.2000)

Zvezda u sazvežđu Bika, magnitude 3.0. Nalazi se na vrhu južnog roga Bika. Prirode je MA, a prema Alvidasu MA/SA. Donosi nasilje, opasnost od raznih nesreća.

Sa SO - sumnjičavost, rezervisanost, studiozan um, loše zdravlje naročito ugrožena pluća, vojne počasti ali ponekad opasnost od zaseda i prevara.
Sa MO - svađe, loše navike i društvo, izopačenost, nemoral.
Sa ME - teška narav, sebičnost, pohlepa, smetnje zakona, loše za posao, slabo zdravlje, problemi u porodici, odvajanje od žene i dece, loši saputnici, gubitak bogatstva i moći.
Sa VE - nesreće, loše društvo, loše okruženje.
Sa MA - loše društvo, loše navike, seksualni problemi, aflikcije tipa MA/VE.
Sa JU - sramota, hipokrizije, poslovni neuspeh.
Sa SA - nekontrolisane strasti, piće, perverzije, pisac nepoželjne literature, luksuzno okruženje ali malo bogatstva ostaje, izolacija na kraju života, nesreće u domu naročito ako postoji aflikcija MA.

El Nat - 22°35' Blizanaca (položaj 01.01.2000)

Zvezda u sazvežđu Bika, magnitude 1.8. Nalazi se na vrhu levog (severnog) roga Bika. Prirode je MA/ME. Donosi sreću, slavu i neutralnost prema dobru ili zlu. Indicira uspeh.

SA SO - crkvena zanimanja, slava kroz nauku, religiju ili filozofiju.
Sa MO - svađe sa upitnim saradnicima, poslovni uspeh, štetno okruženje za ženu, partnera ili rođaka.
Sa ME - miljenik superiornih, zavist kolega, uspon do visokih pozicija, promena zvanja, dobro za materijalnu dobit ali mnogo manjih gubitaka, troškovi kroz dom i porodicu, pomaganje ili staranje o nekom invalidu.
Sa VE - dobro za materijalnu dobit, neprijatelji nemoćni da naude.
Sa MA - dobar advokat, govornik i debata, brz i oštar um.
Sa JU - uspeh u zakonskim ili duhovnim stvarima, dobro za materijalnu dobit i nasledstvo.
Sa SA - oprezan, loše naravi, štedi, dobro za porodične stvari, dobit kroz rođake, može početi novi život kroz neko nasledstvo.
It is during our darkest moments that we must focus to see the light (Aristotel).