Autor Tema: Mintaka i Mirah  (Pročitano 161 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
  • Sviđanja: 799
  • Pol: Muškarac
  • Omnium rerum principia parva sunt
    • AstroRiznica
Mintaka i Mirah
« poslato: 06.04.2021, 19:14:02 »
Materijal sa starog foruma

Mintaka - 22°24' Blizanaca (položaj 01.01.2000)

Zvezda u sazvežđu Orion, magnitude 2.5. Nalazi se na pojasu Oriona, na zapadnoj strani, prirode SA/ME, a prema Alvidasu ME/SA/JU. Donosi dobru sreću.

Sa SO - diskretan, oprezan, malo promenljiv.
SA MO - aktivan i oštar, dobar u poslu, javna pozicija, mnogo neprijatelja koji su više uspešni u poslu.
Sa ME - studiozan um, usamljenost, fiksnost, malo saosećanja ili neslaganje sa rođacima.
Sa VE - javna pozicija, loše od žena, mnogo razočaranja u ljubavi.
Sa MA - energičnost, brz um, dobar govornik i debata, svađalica, jake strasti.
Sa JU - visoka pozicija u zakonu ili Crkvi, studiozan i filozofski um, dobit kroz nasledstvo.
Sa SA - sagledava budućnost, studiozan um, dobar sud o ljudskoj prirodi, medijumstvo, neslaganje u domu, bolest u porodici.

Mirah - 00°24' Bika (položaj 01.01.2000)

Zvezda u sazvežđu Andromeda, magnitude 3.0 koja je promenljiva. Nalazi se na pojasu Andromede, prirode VE, a prema Alvidasu MA/MO. Donosi fizičku lepotu, briljantan um, ljubav prema domu, posvećenost, benefit, praštanje, ljubaznost, dobru sreću u braku. Sklonost umetnosti, društvu, stimuliše druge ljude, lako stvara prijatelje i uvek može da očekuje pomoć drugih ljudi.

Sa SO - generalno dobar upliv, problemi kroz suprotan pol, razočaranja zbog previše očekivanja.
Sa MO - problemi sa suprotnim polom zbog indiskrecije, loše za porodične stvari, uspeh i čast kroz stvari prirode MA.
Sa ME - kolebljivost, nestalnost, neobični događaji, mnogo putovanja i promena.
Sa VE - čulnost, nemoral, skandali, piće ili droge kasnije u životu.
Sa MA - loši maniri, bučan, zli saradnici, može biti skitnica.
Sa JU - pomoć od žena ali opasnost od skandala, mnogo putovanja ,poteškoće sa zakonom i sudom.
Sa SA - jake strasti, razvrat, genije za mehaniku, neusmereni talenti.
It is during our darkest moments that we must focus to see the light (Aristotel).