Autor Tema: Zaniah i Skat  (Pročitano 113 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
  • Sviđanja: 603
  • Pol: Muškarac
  • Omnium rerum principia parva sunt
    • AstroRiznica
Zaniah i Skat
« poslato: 06.04.2021, 19:11:25 »
Materijal sa starog foruma

Zaniah - 04°31' Vage (položaj 01.01.2000)

Zvezda u sazvežđu Device, magnitude 4.0. Nalazi se na levoj ruci Device. Prirode je ME/VE. Donosi otmenost, čast, red i prijatnu narav, talenat za pregovaranje o miru, diplomatiju. Ako je dobro položena sa ME, VE, SO ili JU - daje odlične trgovce ili vojne zapovednike sa izuzetnim talentom za pregovaranje. Ako je sa MA ili SA - postavlja uslove koji su teško prihvatljivi, a ako je sa MO - uslovi su i nerealni.

Sa SO - interesovanja u oblasti obrazovanja, popularnost, uspeh u javnosti, mnogo zadovoljstva, dobro za brak.
Sa MO - brige, gubici kroz zakon i poslove prirode VE, problemi kroz pisanu reč, često ode na stranputicu zbog saosećanja prema drugima.
Sa ME - umetničke sposobnosti, talenat za muziku, dobit kroz pisanje kratkih priča, popularnost, mnogo prijatelja među suprotnim polom.
Sa VE - brzo uči, umetnički talenti i dar za muziku, osnivač nekog društva ili udruženja, mnogo prijatelja, dobro za materijalnu dobit.
Sa MA - aktivan, energičan, gubici kroz suđenja, problemi kroz suprotni pol.
Sa JU - religiozan i filozofski um, uspeh u javnosti, mnogo prijatelja.
Sa SA - radan, vredan, mnogo uticajnih starijih prijatelja, materijalna dobit od starijih ljudi, baba, deda i bračnog partnera.

Skat - 08°52' Vodolija (položaj 01.01.2000)

Zvezda u sazvežđu Vodolije, magnitude 3.5. Nalazi se na cevanici Vodolije. Prirode je SA/JU. Donosi sreću i trajno zadovoljstvo.

Sa SO - osećajnost, emotivnost, medijumstvo, pomoć prijatelja, kritike sredine.
Sa MO - novi i uticajni prijatelji, javna pozicija ali malo dobitka, vredni pokloni, ljubav poštovanih žena.
Sa ME - neobični događaji, okultizam, medijumstvo, mnogo prijatelja.
Sa VE - vidovnjaštvo, okultizam, prijatelji među suprotnim polom, dobro za materijalnu dobit.
Sa MA - energičnost, napredak kroz napor i trud, sposobnosti i otkrića na polju mehanike.
Sa JU - filozofski um, okultizam, religija, uspeh u stvarima socijalne prirode, dobro za masonske lože.
Sa SA - problemi sa suprotnim polom, mnogo putovanja i neobičnih avantura, iznenadni usponi i padovi, rani brak ali natus može biti napušten ili sam može napustiti ženu ili čak biti u bigamiji, odvajanje od dece, nema pomoći prijatelja, loše zdravlje kasnije u životu, može umreti u radionici, bolnici ili ludnici.
It is during our darkest moments that we must focus to see the light (Aristotel).