Autor Tema: Porima (Kafir) i Nunki (Pelagus)  (Pročitano 170 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
  • Sviđanja: 799
  • Pol: Muškarac
  • Omnium rerum principia parva sunt
    • AstroRiznica
Porima (Kafir) i Nunki (Pelagus)
« poslato: 06.04.2021, 19:08:42 »
Materijal sa starog foruma

Porima (Kafir) - 10°08' Vaga (položaj 01.01.2000)

Zvezda u sazvežđu Device, magnitude 2.9. Nalazi se na stezniku Device. Prirode je ME/VE, a prema Alvidasu VE/MA. Donosi učtivost, profinjenost i prijatan karakter sa proročkim sposobnostima.

Sa SO - upletenost u intrige, kratkotrajne teškoće koje stavljaju natusa u neprijatnu poziciju.
Sa MO - popularnost, poslovne brige, nemir u porodici, često razvod, loše zdravlje.
Sa ME - problemi sa zakonom, kriticizam, mnogo nevolja, poslovne nedaće koje se prevazilaze, loše zdravlje, gubi poštovanje od autoriteta.
Sa VE - loše za materijalnu dobit, mnogo skandala zbog strastvenih ljubavnih veza.
Sa MA - gubitak kroz sudske procese, požar ili oluju, problemi sa suprotnim polom, bračnim partnerom i javnošću.
Sa JU - problemi sa zakonom i crkvom, rasprave oko nasledstva, nemir u porodici kroz intrige i skandale.
Sa SA - inteligencija, studiozan um, problemi u domu u mladosti, zlo okruženje, podložnost zatočeništvu ili čak egzekuciji zbog kriminala, posebno ako je u 12. kući, patnje kroz zaveru prijatelja, ratovi, nemir u porodici, bolesna deca, rasturen dom, smrt u zatvoru.

Nunki (Pelagus) - 12°23' Jarac (položaj 01.01.2000)

Zvezda u sazvežđu Strelca, magnitude 2.1. Nalazi se na krilcu strele u ruci Strelca. Prirode JU/ME, a prema Alvidasu SA/ME. Donosi istinoljubivost, optimizam i religiozan um. Indikator je osobe koja može biti vrlo uticajan govornik u oblastima koje se vezuju za simboliku Strelca i Jarca. Posao, domaći i inostrani poslovi, interesovanje za duga putovanja, brodove i avione.

Sa SO - uticajna javna pozicija, dobro za porodične stvari.
Sa MO - uspešan pisac u oblasti nauke, filozofije, edukacije ili poljoprivrede, nije pravoveran u religiji, pobeđuje neprijatelje, mnogo prijatelja, bolesti prirode SA.
SA ME - visoka državna pozicija, izloženost javnim kritikama, bogatstvo, nemir na račun bolesti žene ili majke.
Sa VE - srce vlada glavom, dobro od suprotnog pola, mnogo prijatelja.
Sa MA - uzdržan, diplomata, jak um, hrabar, energičan, lažni prijatelji, dobro za materijalnu dobit.
Sa JU - diplomata, filozofski um, pisac, unapređenje u oblasti zakona ili duhovnosti.
Sa SA - dubokoumlje, rezervisanost, egocentričnost, uspeh odložen do 50. godine, ambicije sputane od neprijatelja, opasnost od sramote, bogatstvo na kraju života, nevolje roditeljima, dobar bra
It is during our darkest moments that we must focus to see the light (Aristotel).