Autor Tema: Pitanja i nedumice u vezi sa horarnim pitanjima  (Pročitano 167 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bess55

• Sfera Merkura
  • **
  • Sviđanja: 74
  • Pol: Žena
  • Somewhere over the rainbow
Pitanja i nedumice u vezi sa horarnim pitanjima
« poslato: 06.05.2021, 17:56:27 »
Na ovoj temi mogli bi postavljat pitanja , ako nesto nismo sigurni vezi horaraca.
Mene zanima koliko je ispravno postavit horar sam ovako na forumu? Ili je ispravnije postavit pitanje pa oni koji znaju tumacit otvaraju horar kad budu razumijeli pitanje.
"Vaša se vrijednost ne smanjuje na temelju nečije nesposobnosti da vidi vašu vrijednost." - Nepoznato

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
  • Sviđanja: 799
  • Pol: Muškarac
  • Omnium rerum principia parva sunt
    • AstroRiznica
Odg: Pitanja i nedumice u vezi sa horarnim pitanjima
« Odgovor #1 poslato: 06.05.2021, 18:26:53 »
Najispravnije bi bilo ovo drugo što si navela. E, sad, ukoliko pitanje postavi osoba koja se iole razume u horarnu pa je probala sama da tumači, ok je da se postavi karta koju je napravila. Ali ako pitanje postavlja osoba koja ne ume da tumači ili nije sebi pokušavala da tumači, onda je bolje da sam opiše situaciju, a da tumač otvori kartu kad je rešio da odgovori.
It is during our darkest moments that we must focus to see the light (Aristotel).

Van mreže Bess55

• Sfera Merkura
  • **
« Odgovor #2 poslato: 06.05.2021, 18:32:46 »
Pa zato i mislim, pa se nadam da ce ovo procitat te osobe koje se nisu sa tim bavile. 
"Vaša se vrijednost ne smanjuje na temelju nečije nesposobnosti da vidi vašu vrijednost." - Nepoznato

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
    • AstroRiznica
« Odgovor #3 poslato: 06.05.2021, 18:35:31 »
Mnogo se nadaš  :hehe:
Iznad svakog potforuma na horarnim pitanjima stoji obaveštenje u crvenom - to retko ko čita :)
It is during our darkest moments that we must focus to see the light (Aristotel).

Van mreže Bess55

• Sfera Merkura
  • **
« Odgovor #4 poslato: 30.06.2021, 10:45:29 »
Imam pitanje vezi ljubavih horar pitanja. Ja imsm pitanje od prijateljice: dali bivsa cura ima osjecaje za mog covjeka.? Dali bivsi oznacava se kroz Saturna? A ako je vladar 7Saturn kako onda naci bivsu
?

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
    • AstroRiznica
« Odgovor #5 poslato: 30.06.2021, 13:05:19 »
Kod takvih pitanja mogu da se koriste triplicitetni vladari 1. kuće, kao druge devojke/žene pored pitačice, Venera ako se adekvatno namesti, planeta s kojom je vladar 7. kuće u antisciji ili kontraantisciji ili s kojom je u uzajamnoj recepciji, ili planeta od koje se vladar 7. kuće odvojio, itd. Izbor je veliki, a u zavisnosti od situacije i karte, nešto od pomenutog se može izabrati.

Van mreže Bess55

• Sfera Merkura
  • **
Pitanja vezi horaraca
« Odgovor #6 poslato: 18.07.2021, 20:57:59 »
Ovde bi mogli da se postavljaju pitanja vezi tumacenja horarca i slicno.

Mene zanima ako tumacimo prijateljicu u horaru i ako nam ona vise nije to, a gledamo horar vezi te iste osobe, dali ona ostaje jos uvjek 11 kuca ili pak pripada sad 7 , posto ne osjecamo prijateljstvo spram te osobe?

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
    • AstroRiznica
« Odgovor #7 poslato: 19.07.2021, 09:05:24 »
Ako ti nije prijateljica, onda je ne možeš posmatrati kao prijateljicu. Sve relacije izuzev krvnog srodstva su promenljiva kategorija, tako da ih treba prilagođavati situaciji i okolnostima.