Autor Tema: Posao  (Pročitano 144 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AleksandarDiGuncati

Posao
« poslato: 29.04.2021, 16:03:37 »
  Da li ulaziti u poslovni poduhvat koji zahteva intenzivno učenje?
28.4.2021, 00:56 h, Beograd

Vladar profesije u 7 kući kontra sekte u padu, vladar Asc u drugoj kući lep ali saturnovski, vladar 10 sa vladarem 3 treće lepo stoji.
Kanda mi je ovo pozitivan odogovor? Osim u pitanju Lune koja je u škorpiji i iako u sekti pozicija u Škorpiji daje neistinite odgovore?
Opet i ta Luna vidi vladara 2 kuće.
Valjda je pitanje radikalno  :crazy:
Komentari?

« Poslednja izmena: 07.05.2021, 09:28:25 od strane Bojan »

Van mreže Bess55

• Sfera Merkura
  • **
  • Sviđanja: 49
  • Pol: Žena
  • Somewhere over the rainbow
Odg: Posao
« Odgovor #1 poslato: 29.04.2021, 16:44:15 »
Karta je mala, treba je napravit vecom tako da se vidi . Neprigledana je.
Sta zapravo ti zelis? Otvorit neki samostalni posao ?
Mislim nije dobro otvarat horar ako nisi dobro promislio sta zapravo zelis da pitas.
"Vaša se vrijednost ne smanjuje na temelju nečije nesposobnosti da vidi vašu vrijednost." - Nepoznato

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
  • Sviđanja: 603
  • Pol: Muškarac
  • Omnium rerum principia parva sunt
    • AstroRiznica
« Odgovor #2 poslato: 29.04.2021, 17:08:35 »
Da, baš su jedva vidljive postavke planeta.

Svašta se ovde upliće u karti, koja pri tom nije ni radikalna. Nije lepo formulisano pitanje jer ovde ima i novca i posla i ostvarenja nekih želja... Ali se novac ističe kao najbitniji (vladar Asc u 2. kući, Luna u 2. od 10. kuće). Možda ovde radije treba staviti akcenat na učenje, pošto to prethodi samom poslu, ako sam dobro razumeo.
Merkur bi bio predstavnik viših znanja (i ne slučajno stoji sa Venerom, vladarkom 10. kuće). Međutim, ME i SA stoje u kvadratu i to fiksnom, pa još i separacionom - učenje bi vrlo verovatno bilo problem, teško bi palo i verovatno bi sporo išlo. U konačnici bi to moglo da donese neke rezultate, moglo bi biti nekog profita, jer i ME i LU prilaze JU u 2. kući, doduše oboje uz kvadrat bez recepcije pa to ne obećava baš neke naročite novce.  :hmhm:
It is during our darkest moments that we must focus to see the light (Aristotel).

« Odgovor #3 poslato: 29.04.2021, 17:18:58 »
Jeste se malo lošije vidi karta, iskreno lenj sam bio oko aploadovanja slike na neki server te šerovanja iste ovde.
Istina, došlo je do preklapanja nekih želja sa mogućnostima zarade, Boki sigurno može da pogodi ideju oko koje se sve vrti, jer se privatno znamo.
Da ponovim razmišljanje je strateško u koje se uplela želja za učenjem. Pa sam se nešto vrteo i razmišljao o racionalnom rešenju. I kad neko traga za racionalnim rešenjem završi u astrologji  :faca:

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
    • AstroRiznica
« Odgovor #4 poslato: 29.04.2021, 18:11:29 »
iskreno lenj sam bio oko aploadovanja slike na neki server te šerovanja iste ovde.

Ne moraš, možeš slobodno u većem formatu da je ubaciš kao atačment, učitaće se u postu :)
It is during our darkest moments that we must focus to see the light (Aristotel).

Van mreže Lady T

« Odgovor #5 poslato: 06.05.2021, 13:43:57 »
Pozdrav svima!

Jedan predlog: Ne bi bilo lose da se kod horarnih pitanja napise i datum, vreme i mesto otvaranja iste, jer tada nece biti problema oko postavljanja, a i svako ce moci da otvori kartu u svom omiljenom programu, ako je tako lakse.

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
    • AstroRiznica
« Odgovor #6 poslato: 06.05.2021, 16:11:18 »
Zdravo!

Ubacio sam u post ako sam uspeo dobro da isćoram  :detektiv:  Neka me Aleksandar ispravi.

« Odgovor #7 poslato: 07.05.2021, 01:48:27 »
 :napolje:Јесте то је време.
Ево да пробам поново да је учитам.
Ваљда се сад боље види. Ако ништа Боки бриши ово па кад научим да постављам питања а и слике јавићу се  :napolje

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
    • AstroRiznica
« Odgovor #8 poslato: 07.05.2021, 09:24:34 »
Opet je mala  :hehe: Nema veze, ubaciću ja kartu iz Morinusa u tvoj prvi post, pa ću ovo obrisati :) Bitno je da su to ti podaci.