Autor Tema: Kako tumačiti kartu po jyotishu  (Pročitano 143 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže elle

Kako tumačiti kartu po jyotishu
« poslato: 29.04.2021, 15:59:01 »
Jednostavnim jezikom opisano, i vrlo zanimljivo predavanje  :)

Van mreže AmarNat

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me...
  • Moderator
  • Sfera Sunca
  • Sviđanja: 206
  • Pol: Žena
  • Um traži, ali srce nalazi...
    • Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Kako tumačiti kartu po jyotishu
« Odgovor #1 poslato: 30.04.2021, 09:17:10 »
     Lepo objašnjeno. Po meni, jako dobar je i Kapiel Raaj https://www.youtube.com/c/KRSchannel/videos :thumb:
Imam jednu njegovu knjigu, i zaista se čovek potrudio da objasni što jednostavnije je moguće sve što je vezano za Đotiš & tumačenja :)
Natal
Страсти су израз неисправности наше Душе,
погрешности наше Воље
и приземности нашег Ума.
Свети Јаков (Арсовић)

Van mreže elle

« Odgovor #2 poslato: 12.05.2021, 15:31:13 »
Kapiel je jako dobar za početnike, kao i Joni Patry. Mada nisam do sada naišla na loše izvore, sve što sam gledala ili čitala je prilično konkretno i jasno, iako su njih dvoje baš specijalno pojednostavili Đotiš za nas na zapadu.

Van mreže FirebirdPhoenix

« Odgovor #3 poslato: 23.05.2021, 19:18:19 »
Osim ranije navedenih knjiga Kapiela Raaja iz serije Astrology @ the speed of the Light preporučavam i fenomenalnu knjigu Zorana Radosavljevića Brush up on the Vedic Astrology Basics 1 i 2. Više ih i nema za nabaviti na Amazon.com. Imam prvi dio ali ako naiđem negdje na drugi dio neću niti trenutak razmišljati da ga kupim ma koliko god koštao (tvrdi uvez svaki dio po 600 str,). Propustio sam jednu priliku da ga kupim i sada žalim. Da nije ovih problema oko prelaska granice osobno bih otišao iz Hrvatske u Srbiju da preuzmem knjigu. Ovako mi bilo nekako bez veze da uplatim 70 eura za knjigu na riječ. Ne mogu protiv sebe i svoje sumnjičave prirode. :)

Van mreže AmarNat

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me...
  • Moderator
  • Sfera Sunca
  • Sviđanja: 206
  • Pol: Žena
  • Um traži, ali srce nalazi...
    • Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #4 poslato: 24.05.2021, 12:57:39 »
     Super Firebird :thumb: Od Kapiela imam 1 deo "Speed..." poslao mi onaj Bane (Banefranko) što se bavi sportskom astrologijom (i hvala mu puno na tome) al nikako da nađem način da dođem do drugih knjiga (pa makar i da kupim, ne umem da se snađem kad je strana valuta kako ide to sve sa plaćanjem) Čuh za Zorana Radosavljevića :thumb: a onaj njegov centar "DOO Centar Siva NS" ne radi više?
Natal
Страсти су израз неисправности наше Душе,
погрешности наше Воље
и приземности нашег Ума.
Свети Јаков (Арсовић)