Autor Tema: Astrološka literatura  (Pročitano 227 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
  • Sviđanja: 799
  • Pol: Muškarac
  • Omnium rerum principia parva sunt
    • AstroRiznica
Astrološka literatura
« poslato: 05.04.2021, 19:58:11 »
Ukoliko želite da preporučite neku dobru knjigu iz astrologije ili podelite link, izvolite.
It is during our darkest moments that we must focus to see the light (Aristotel).

Van mreže FirebirdPhoenix

Odg: Astrološka literatura
« Odgovor #1 poslato: 05.04.2021, 19:58:34 »
 Evo ja bih imao upit vezano doduše ne uz samu literaturu nego sam zainteresiran za kupovinu DVD-a koje sam vidio na Kepler institutu  a tamo više nema za kupiti pa ako netko ima i voljan je prodati neka mi se javi na pp :
Praktična horarna astrologija 
Autor: John Frawley
U ovom intenzivnom i interaktivnom seminaru Džon ce voditi učesnike kroz tumačenje širokog spektra horarnih horoskopa. Teorija ce biti predstavljena samo kao početna tačka za ulazak u horoskope. Poseban naglasak će biti na razumevanju digniteta dostojanstava planeta) i recepcija izmene sedišta planeta; koje su dvostruki ključ koji nam omogućava otključavanje i dublje razumevanje bilo koje date situacije. Ovaj praktičan pristup čini seminar korisnim za sve učesnike – od početnika pa do veoma iskusnih praktikanata horarne astrologije.
Trajanje: 6 časova Kategorija: IZBORNI SEMINAR

Čarolija i izazov horarne astrologije
Autor: Chris McRae

Horarna astrologija funkcioniše na najmisteriozniji način. Na ovom seminaru će biti predstavljeno mnogo primera, na horoskopima uz različite tipove pitanja. Biće podučavano i umetnost postavljanja pitanja.Trajanje: 6 časova Kategorija: OPŠTEOBRAZOVNI

Tradicionalna astrologija
Autor:
Branka Stamenković

4 DVD-a i 1 CD:
 1) Osnove tradicionalne astrologije planete, znaci, kuće, aspekti, osnovna i slučajna dostojanstva, recepcije, fiksne zvezde, arapske tačke, antiscija, procena vremena događaja u horarnom horoskopu)
 2) Horarna,elekciona i mundana astrologija
 3) Natalna astrologija
 4) Zadaci sa rešenjima
Trajanje: 24 časa Kategorija: OPŠTEOBRAZOVNI

« Poslednja izmena: 05.04.2021, 20:18:20 od strane Bojan »

Van mreže bittobuz

« Odgovor #2 poslato: 18.09.2021, 10:16:23 »
Ja imam dosta knjiga u PDFu, ukoliko je to u skladu sa forumom mogu poslati Administratoru da ih on okači negde na forumu ili lično kome treba.

Van mreže Bojan

• ADMIN
  • Sfera Marsa
  • Sviđanja: 799
  • Pol: Muškarac
  • Omnium rerum principia parva sunt
    • AstroRiznica
« Odgovor #3 poslato: 18.09.2021, 10:27:01 »
Još nisam našao rešenje za kačenje knjiga. Na forumu sme tek ponešto da se okači, tako da je potrebno napraviti neki nalog na megi ili sličnom šering servisu. Moram još da ispitam mogućnosti.
It is during our darkest moments that we must focus to see the light (Aristotel).